Відділення дизайну » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Відділення дизайну

Завідувач відділення - 

Прокопенко Наталія Олексіївна. 

 

 

 

          

ЗМІСТ КУРСІВ та КОМУНІКАЦІЯ З ВИКЛАДАЧАМИ для ДИСТАНЦІЙНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ 

 

 

 

 

 Освітньо-професійні програми:

Дизайн одягу

Дизайн трикотажу

Дизайн взуття

Дизайн аксесуарів

Комп'ютерний дизайн виробів легкої промисловості

 

Fashion-індустрія увійшла до списку престижних та затребуваних видів професійної підготовки, з огляду на її розповсюдження та популяризацію виникає потреба і у висококваліфікованих фахівцях. Навчання на відділенні дизайну дає змогу отримати якісну освіту,  поєднуючи  традиції із новими тенденціями в Art та Fashion напрямках, що  відчиняє двері у великий світ моди.

Метою освітніх програм дизайну є підготовка спеціалістів, здатних креативно мислити, використовувати базові та інноваційні знання для роботи у різних закладах сфери дизайну. Освітній процес представлено як у класичних дисциплінах так і в сучасних, які успішно поєднуються з відвідуванням виставок, художніх галерей, музеїв , майстер-класів, тижнів моди, профільних заходів, що надає змогу розширити творчий та професійний потенціал. Навчальні плани оновлюються та містять тільки актуальні теми з індустрії моди, мистецтва та дизайну виробів легкої промисловості.

У процесі навчання в коледжі студенти мають можливість проявити себе в різних сферах дизайну, і реалізувати свої творчі ідеї та задуми в навчально- виробничих майстернях, набуваючи таким чином навики практичної роботи зі створення нових колекцій моделей одягу, взуття та аксесуарів.

 

Протягом навчання надається можливість представляти свої творчі роботи професіоналам в сфері моди та виробництва на різноманітних  модних показах, фестивалях та конкурсах, таких як: «Печерські каштани», «Сузір’я каштанів», «Битва модельєрів», «Альтернатива», «Калинове намисто», «Автограф», та інших, що є важливим шляхом до ринку працевлаштування.