Навчально-виробничий центр » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Навчально-виробничий центр

Структура Навчально-виробничого центру включає такі складові:

 • виробнича лабораторія,
 • розкрійна майстерня,
 • швейні майстерні,
 • взуттєва майстерня,
 • Студентський Будинок Моди. 

  

У складі Студентського Будинку Моди: 

 • художня рада,
 • креативна лабораторія,
 • модельна агенція,
 • feshion-фотостудія,
 • костюмерна,
 • ательє.

Підрозділом Навчально-виробничого центрує є ательє. Ательє виконує замовлення на дизайнеські та конструкторські розробки, виготовлення та ремонт одягу, ремонт взуття. 

Практика студентів спеціальності «Дизайн» (одягу, взуття) та «Швейне виробництво» є невід`ємною складовою процесу підготовки фахівців, проводиться як в майстернях коледжу, так і на сучасних підприємствах, в ательє, дизайнерських майстернях.

 

Метою практики у майстернях є формування у студентів, на базі одержаних в коледжі теоретичних знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних виробничих умовах ринкової економіки, сприяння щодо оволодіння студентами сучасними методами та формами організації праці в галузі їх майбутньої професії.

 

 

 

Студентський Будинок Моди займається творчою роботою зі студентами коледжу. Саме тут, у креативній лабораторії, іде плідна праця по розробці ескізів та виготовленню колекцій.

Вирішальне слово в роботі Будинку Моди має художня рада, яка складається з викладачів - фахівців за різними напрямками, під головуванням директора коледжу.

 ___________________________

 

Перші кроки

 

В ДВНЗ “Київський коледж легкої промисловості”  13 жовтня 2014 року було проведено конкурс “Перші кроки до професійної майстерності-2014”

 

      Конкурс пройшов під девізом: “Обрана професія – шлях до майбутнього”.

     Метою конкурсу була демонстрація перших кроків до професійного вміння студентів. У заході взяли участь студенти ІІ курсу, в групі Шв-01, Технологічного” відділення. Вони виконували обробку накладної кишені на спецодязі за готовим кроєм. 

 

 

 
      На конкурсі визначено переможців з виготовлення кращого вузла швейного виробу:

I місце  - Марія Скуба;

II місце - Валерія Підопригора;

III місце - Марія Іванова.

 

 

    Студента Дмитра Демченко, котрий опановує спеціальність: «Швейне виробництво» за спеціалізацією «Обслуговування швейного виробництва», було нагороджено грамотою поза конкурсу в номінації «Старанність та охайність».
    Керівники практики: майстри виробничого навчання: С. Онищенко, Л.Хоптинська.

 

 

   До складу комісії на конкурсі увійшли вимогливі та висококваліфіковані фахівці Коледжу:
 Голова циклової комісії майстрів виробничого навчання - С.Онищенко.

Члени комісії: 

Завідувач навчально-виробничої практики - П. Пінчук

Завідувач технологічного відділення - Н. Чорногор

Завідувач навчально-виробничих майстерень - О.Філоненко

Майстри виробничого навчання: Н. Фадєева, Л.Хоптинська, Т. Шуляк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________________________ 

 

Підготовка до Новорічних свят

З 25.11.2013 по 26.11.2013 рр. в навчально-виробничих майстернях коледжу, під керівництвом майстрів виробничого навчання Онищенко С. А. та Хоптинської Л. М., студенти групи Шк-22 під час навчальної практики проявили творчу ініціативу в підготовці до Новорічних свят. Студенти власноруч виготовили святкові листівки, ялинкові іграшки, новорічні ялинки, іграшки з текстилю. 

Художня рада коледжу рекомендувала найкращі творчі роботи студентів представити на XІ Міжнародному Новорічно-різдвяному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Сузір`я «Каштан - 2013», на конкурсі-виставці предметів новорічно-різдвяного декору.

 

 ______________________________

 

03 квітня 2014 року в навчально-виробничих майстернях коледжу під керівництвом голови циклової комісії майстрів виробничого навчання Онищенко С.А. та майстра виробничого навчання Хоптинської Л.М. було проведено залік з навчальної практики «Виготовлення сукні жіночої» у групі Шк-22 спеціалізації «Дизайн одягу». 

 

 __________________________

 

Студенти групи Ш-26 підвищують свій кваліфікаційний і фаховий рівні технологів-швейників, відвідуючи виставки «Весілля. Випускний бал», «Золоті руки майстрів», «Модна лялька»  у Міжнародному Виставковому Центрі із майстрами виробничого навчання Онищенко С.А., Хоптинською Л.М., Фадєевою Н.М. 

 ______________________________

20-24 травня 2014 року відбувся XIV Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів «ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ». У конкурсі одягу, взуття та аксесуарів наші студенти демонстрували свої творчі здібності у всіх номінаціях. Майбутні дизайнери гідно й достойно представили ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» на конкурсі, були нагороджені почесними грамотами й дипломами.

 Бараннік Анна "Бойова готовність"

Сергієнко Анастасія "Приховані почуття"

 Федюшкіна Олександра "Заграва"

 ______________________________

 

27 червня 2014 року в  навчально-виробничих майстернях ДВНЗ «ККЛП» відбулося підсумкове заняття з практичної підготовки в групі Шк-21 ІІІ курсу, під керівництвом голови циклової комісії майстрів виробничого навчання Онищенко С.А. та майстра виробничого навчання Хоптинської  Л.М. 

Під час технологічної практики з виготовлення суконь жіночих усі студенти пошили різноманітні вироби та представили моделі, які будуть носити в літній період.

 

 

16 вересня 2014 року студенти групи Шк-22 відділення дизайну під керівництвом голови циклової комісії майстрів виробничого навчання Онищенко С. А. та майстра виробничого навчання Хоптинської Л. М. відвідали музей М. Л. Вороніна та ПАТ ШФ «Воронін». 

 

 

 

 

Екскурсія відбулася з метою підвищення професійних здібностей, які студенти набули під час проходження технологічної практики.